66AK2H12BAAWA2
66AK2H12BAAWA2
型号
66AK2H12BAAWA2
制造商
Texas Instruments
描述
IC DSP ARM SOC 1517FCBGA
数据表
66AK2H12BAAWA2.pdf
所属分类
家庭
Embedded - DSP (Digital Signal Processors)
系列
66AK2Hx KeyStone Multicore
支付方式
送货服务
66AK2H12BAAWA2
请求报价
型号
数量
联系人
邮箱
公司名称
内容
    规格
    Part Status Active
    Type DSP+ARM®
    Interface EBI/EMI, Ethernet, DMA, I²C, Serial RapidIO, SPI, UART/USART, USB 3.0
    Clock Rate 1.2GHz
    Non-Volatile Memory ROM (384 kB)
    On-Chip RAM 12.75MB
    Voltage - I/O 0.85V, 1.0V, 1.35V, 1.5V, 1.8V, 3.3V
    Voltage - Core Variable
    Operating Temperature -40°C ~ 100°C (TC)