ADG1409YRUZ-REEL
ADG1409YRUZ-REEL
型号
ADG1409YRUZ-REEL
制造商
Analog Devices Inc.
描述
IC MULTIPLEXER DUAL 4X1 16TSSOP
数据表
ADG1409YRUZ-REEL.pdf
所属分类
家庭
Interface - Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers
系列
支付方式
送货服务
ADG1409YRUZ-REEL
请求报价
型号
数量
联系人
邮箱
公司名称
内容
    规格
    Part Status Active
    Switch Circuit SP4T
    Multiplexer/Demultiplexer Circuit 4:1
    Number of Circuits 2
    On-State Resistance (Max) 4.7 Ohm
    Channel-to-Channel Matching (ΔRon) 200 mOhm
    Voltage - Supply, Single (V+) 5 V ~ 16.5 V
    Voltage - Supply, Dual (V±) ±4.5 V ~ 16.5 V
    Switch Time (Ton, Toff) (Max) 120ns, 120ns
    -3db Bandwidth 115MHz
    Charge Injection -50pC
    Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) 14pF, 40pF
    Current - Leakage (IS(off)) (Max) 200pA
    Crosstalk -70dB @ 1MHz
    Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
    Package / Case 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)