ADSP-21161NKCA-100
ADSP-21161NKCA-100
型号
ADSP-21161NKCA-100
制造商
Analog Devices Inc.
描述
IC DSP CONTROLLER 32BIT 225MBGA
数据表
ADSP-21161NKCA-100.pdf
所属分类
家庭
Embedded - DSP (Digital Signal Processors)
系列
SHARC®
支付方式
送货服务
ADSP-21161NKCA-100
请求报价
型号
数量
联系人
邮箱
公司名称
内容
    规格
    Part Status Active
    Type Floating Point
    Interface Host Interface, Link Port, Serial Port
    Clock Rate 100MHz
    Non-Volatile Memory External
    On-Chip RAM 128kB
    Voltage - I/O 3.30V
    Voltage - Core 1.80V
    Operating Temperature 0°C ~ 85°C (TC)