ADSP-21262SKBC-200
ADSP-21262SKBC-200
型号
ADSP-21262SKBC-200
制造商
Analog Devices Inc.
描述
IC DSP 32BIT 200MHZ 136CSBGA
数据表
ADSP-21262SKBC-200.pdf
所属分类
家庭
Embedded - DSP (Digital Signal Processors)
系列
SHARC®
支付方式
送货服务
ADSP-21262SKBC-200
请求报价
型号
数量
联系人
邮箱
公司名称
内容
    规格
    Part Status Active
    Type Floating Point
    Interface DAI, SPI
    Clock Rate 200MHz
    Non-Volatile Memory ROM (512 kB)
    On-Chip RAM 256kB
    Voltage - I/O 3.30V
    Voltage - Core 1.20V
    Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)