AP78L12YG-13
AP78L12YG-13
型号
AP78L12YG-13
制造商
Diodes Incorporated
描述
IC REG LDO 12V 0.1A SOT89-3
数据表
AP78L12YG-13.pdf
所属分类
家庭
PMIC - Voltage Regulators - Linear
系列
支付方式
送货服务
AP78L12YG-13
请求报价
型号
数量
联系人
邮箱
公司名称
内容
    规格
    Part Status Active
    Regulator Topology Positive Fixed
    Voltage - Output 12V
    Current - Output 100mA
    Voltage - Dropout (Typical) -
    Number of Regulators 1
    Voltage - Input 14.5 V ~ 27 V
    Current - Limit (Min) -
    Operating Temperature -20°C ~ 85°C