SN64BCT126ANSR
SN64BCT126ANSR
型号
SN64BCT126ANSR
制造商
Texas Instruments
描述
IC BUS BUFF TRI-ST QD 14SO
数据表
SN64BCT126ANSR.pdf
所属分类
家庭
Logic - Buffers, Drivers, Receivers, Transceivers
系列
64BCT
支付方式
送货服务
SN64BCT126ANSR
请求报价
型号
数量
联系人
邮箱
公司名称
内容
    规格
    Part Status Active
    Logic Type Buffer, Non-Inverting
    Number of Elements 4
    Number of Bits per Element 1
    Input Type -
    Output Type Push-Pull
    Current - Output High, Low 15mA, 64mA
    Voltage - Supply 4.5 V ~ 5.5 V
    Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 14-SOIC (0.209", 5.30mm Width)