SN74ABT640DWRE4
SN74ABT640DWRE4
型号
SN74ABT640DWRE4
制造商
Texas Instruments
描述
IC BUS TRANSCEIVER DUAL 20SOIC
数据表
SN74ABT640DWRE4.pdf
所属分类
家庭
Logic - Buffers, Drivers, Receivers, Transceivers
系列
74ABT
支付方式
送货服务
SN74ABT640DWRE4
请求报价
型号
数量
联系人
邮箱
公司名称
内容
    规格
    Part Status Active
    Logic Type Transceiver, Inverting
    Number of Elements 1
    Number of Bits per Element 8
    Input Type -
    Output Type Push-Pull
    Current - Output High, Low 32mA, 64mA
    Voltage - Supply 4.5 V ~ 5.5 V
    Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)